صفحه را انتخاب نمایید

شرکت های طراحی لوگو زیادی در سطح کشور خود را به عنوان “بهترین شرکت طراحی لوگو” معرفی میکنند، ولی تابحال این سوال ذهن شمارا درگیر نکرده که کدام درست میگوید و کدام یک شواف و مبالغه میکند؟
ما در این مقاله قصد داریم که ویژگی های یک شرکت طراحی لوگو و آرم خوب را به شما معرفی کنیم و امیدواریم این مقاله از وبسایت لوگو تبریز مورد توجه شما قرار بگیرد و شما را در انتخاب شرکت طراحی لوگو راهنمایی کند.
در ابتدای مقاله کمی در مورد یک لوگوی خوب و شیک اطلاعاتی را در خدمت شما قرار میدهیم سپس به معرفی یک شرکت حرفه ای طراحی لوگو میپردازیم.

لوگو، آرم یا نشان تجاری چیست؟

لوگو عبارت است از مجموعه متن ها و تصاویری که معرف یک کسب و کار خاص هستند و هرچقدر یک لوگو بصورت سریعتر و واضح تری زمینه فعالیت یک شرکت یا کسب و کار را به مخاطب بازتاب دهد و همچنین در ذهن مخاطب ماندگاری داشته باشد آن لوگو یک نشان تجاری دارای اعتبار بالایی است.

شرکت طراحی لوگو چیست؟

شرکت طراحی لوگو چیست؟

به زبان ساده، شرکت طراحی لوگو به شرکتی که دارای چند گرافیست حرفه ای جهت دیزاین آرم است میگویند.
البته اکثر شرکت های طراحی آرم در کشور ما زیر مجموعه شرکت های طراحی سایت هستند!

ویژگی های بهترین شرکت طراحی لوگو

یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای باید دارای چند ویژگی منحصر به فرد باشد تا نسبت به رقبای خود متمایز شود. در ادامه به بررسی تعدادی از این ویژگی ها پرداخته ایم:

1- نمونه کار

نمونه کار شاید تنها چیزی باشد که کفیت کار یک شرکت گرافیکی یا شرکت طراحی لوگو را با آن سنجید.

تیم لوگو تبریز با داشتن بهترین نمونه کار های طراحی لوگو از این حیث نسبت به رقبای خود متمایز میباشد.

2- ریدیزاین یا ویرایش مجدد طرح اولیه

بعد از دیزاین طرح اولیه ممکنه کارفرما نظرش عوض بشه یا اون طرح مد نظرش کامل پیاده نشده باشه. در این صورت اگر شرکت طراحی لوگو مورد نظر قبل از آغاز طراحی متعهد شده باشه و شرایط ریدیزاین رو کاملا شرح داده باشه کارفرما میتونه تغییرات رو برای طراح ارسال کنه تا طراح در سریع ترین زمان تغییرات مورد نظر رو اعمال کنه.

3- قیمت

قیمت طراحی لوگو همیشه یکی از عواملی بوده که مورد بحث قرار میگیره. ولی خب واقعا قیمت طراحی یک لوگوی حرفه ای و شیک چقدره؟

ببینید دوستان واقعا قیمت مشخصی رو نمیشه گفت که همه شرکت ها با توجه به اون کار کنن و شرکت ها با توجه به بندینگ خودشون ( یعنی هر چقدر شرکت معروف تر باشه قیمت بالاتر میره ) و یک سری عوامل دیگه قیمت رو تعیین میکنن.

اما در کل تیم لوگو تبریز و اکثر شرکت های حرفه ای طراحی لوگو با توجه به طرح مورد نظر و وقتی که قراره براش بذارن قیمت رو تعیین میکنن. (که اکثرا این قیمت 1 میلیون الی 2 میلیون تومان میباشد )

اینها یکسری از ویژگی های بهترین شرکت طراحی لوگو بود که بیان کردیم حالا به پاسخ به یکسری از سوالات متداولی که ذهن کارفرماهارو درگیر کرده میپردازیم.

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران

آیا برای طراحی لوگو حتما باید قرارداد انعقاد کرد؟

در طراحی لوگو الزامی برای انعقاد قرارداد وجود نداره ولی در صورتی که کارفرما اصرار داشته باشه که همه چیز قانونی جلو بره و حساسیت زیادی نشون بده طراح و شرکت مد نظر موظف است تا قرارداد طراحی لوگو منعقد کنند.

هزینه طراحی لوگو چگونه و چه زمانی پرداخت میشود؟

هزینه طراحی لوگو یا آرم قبل از آغاز دیزاین و پس از انعقاد قرارداد ( مانند تمامی خدمات اینترنتی ) پرداخت میشود و نوع پرداخت آن نیز بستگی به شرکت مورد نظر داره.

طراح لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران کدام است؟

بصورت مطلق و قطعی نمیتوان گفت که مثلا شرکت طراحی X بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران است. ولی با توجه به نمونه کارهای هر شرکتی میتوان تصمیم نهایی برای انتخاب شرکت طراحی لوگو برای انجام امور گرافیکی و طراحی نشان تجاری را بگیرید.

نتیجه گیری

شرکت لوگو تبریز با داشتن حرفه ای ترین گرافیست ها و بهترین نمونه کار های یکی از بهترین شرکت های طراحی لوگو در ایران است که علاوه بر طراحی آرم میتوانید انواع امور گرافیکی خود را با اطمینان به دست این شرکت بسپارید و از فیدبک طرح های خود لذت ببرید.